Закис азоту -
киснева седація

Відбілювання зубів
в "Мрія-С"

Комплекс Lux
Комплекс Optimum

Вініри

Імплант -
мистецтво красивої посмішки

previous arrow
next arrow
Slider

Ласкаво просимо в «Мрія-С»

Ми пропонуємо комплексне лікування зубів і порожнини рота. Завдяки команді високопрофесійних фахівців, ми готові допомогти Вам знайти білосніжну усмішку. Наші пацієнти отримують індивідуальний комплексний підхід, матеріали високої якості, комфортні умови, приємні ціни, а також щиру душевну теплоту.

Подаруй близькій людині
СЕРТИФІКАТ НА ПОСЛУГИ
і гарну посмішку!
ДОКЛАДНІШЕ
Чому нас вибирають
Висока кваліфікація

У нас працюють найкращі лікарі, які щорічно проходять підвищення своєї кваліфікації.

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання і застосовуємо найкращі препарати в лікуванні наших клієнтів.

Підвищена безпека

Ми ретельно стежимо за безпекою під времяпроведенія кожної процедуриі добре дезінфікуємо всі інструменти.

Дозвольте нам проявити свою турботу

Фахівці нашої стоматології з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Новини
Високочастотний портативний рентген
Технологія карбонових нанотрубок. Карбонові нанотрубок демонструють неймовірну легкість, безпеку і стабільну різкість зображення, необхідну для роботи з рентгенівським апаратом.   Захист від випромінювання. Внутрішній екран розроблений для захисту ...
13.09.2021
ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ
Карієс - одна з найпоширеніших зубних проблем людини. На жаль, багато людей недооцінюють руйнівну силу карієсу і піддаються ускладненням після лікування карієсу в домашніх умовах. Слід пам'ятати, що звернення до стоматолога - це найперше, що необхідно зробити, якщо Ви виявили зубний ...
28.01.2021
ЯК ВИБРАТИ ЗУБНУ ПАСТУ ДЛЯ ВАШИХ ЗУБІВ ?
Ринок зубних паст на сьогоднішній день величезний. Буквально кожна людина може знайти саме ту пасту, яка відповідає всім його запитам. Саме через такого широкого вибору часом буває важко вибрати ту пасту, яка буде ідеально справлятися саме з Вашими очікуваннями.   Головне пам'ятати, що ...
28.01.2021

Повний спектр послуг в стоматології Мрія-С

Стоматологія Мрія-С проводить повний спектр стоматологічних послуг як для дорослих, так і для дітей. Індивідуальний підхід, професійний персонал, новітнє обладнання та розробка інноваційних підходів в дитячій і дорослій стоматології дозволяє провести лікування, профілактику за найкращою ціною в Броварах. Основні послуги для дітей і дорослих в стоматології Мрія-С:

Для дорослих
 • Терапевтична стоматологія, лікування карієсу
 • Послуги з реставрації
 • Імплантація
 • Відбілювання зубів
 • Ортопедична стоматологія (протезування, коронки і протези)
 • Хірургія
 • Ортодонтія, виправлення неправильного прикусу
 • Профілактика
 • Анестезія
Для дітей
 • Профілактика
 • Професійна гігієна
 • Лікування зубів
 • Профілактика та виправлення прикусу
 • Анестезія для дітей
 • Психологічна підготовка для дітей та батьків
 • Лікування із закисом азоту-кисневої седації

Детальніше про кожну з послуг, її опис, особливості проведення та іншу інформацію Ви можете знайти в спеціальних розділах сайту стоматології Мрія-С або ж звернувшись по телефону до наших фахівців, які нададуть Вам вичерпну консультацію по будь-якого питання щодо стоматологічних послуг в центрі зубів Мрія-С.

Стоматологія: здоров’я зубів – здоров’я всього організму

Здоров’я зубів – найважливіше питання в житті кожної людини. Часом люди до кінця не усвідомлюють значущість даного аспекту свого здоров’я.Здорові зуби – це не лише естетичний показник, але і найважливіший показник здоров’я всього організму. Здоров’я зубів і ротової порожнини забезпечує належне здорове функціонування всієї системи травлення, а значить і правильному і своєчасному отриманні всіх необхідних мікроелементів і вітамінів, а також правильному обміні речовин. Крім того, зубний біль вважається нестерпною, а тому її відсутність сприятливо відбивається на всій нервовій системі людини. Відповідно, всі ці фактори впливають на сприятливе настрій і дарує можливість насолоджуватися повним життям, а значить, сприяє розвитку людини у всіх сферах діяльності. Звичайно, мова йде і про естетичну складову. Посмішка з білими, здоровими і чистими зубами привертає будь-якої людини. На жаль, далеко не всім людям пощастило народитися зі здоровими ідеальними зубами, тому часто дорослі і їх діти звертаються в стоматологічні клініки Києва і Київської області. Сучасна стоматологічна медицина вийшла на той рівень, коли своєчасне звернення до стоматолога може дійсно змінити життя людини на краще. Інноваційні технології – це вже не просто про «західну медицину», новітнє обладнання присутня і в стоматологічних клініках України, зокрема в стоматології Мрія-С. Наш центр стоматології прагне зробити стоматологію нашої країни доступною для кожної людини і кожної сім’ї, томуціна на стоматологію і всі стоматологічні послуги найкращі в Києві та Київській області.

Професійний догляд за зубами – кращі стоматологи України в стоматологічному центрі Мрія-С

Здоров’я – найважливіше в житті людини, а тому займатися їм повинні тільки справжні професіонали, не тільки що пройшли спеціалізоване навчання, але і мають практику.Стоматологічний центр Мрія-С надає повний спектр послуг хірургічного, терапевтичного, ортодонтического та ортопедичноголікування, послуги в сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей. Все це можливо завдяки нашій команді професіоналів, які мають високу кваліфікацію та багатий досвід. Дружна команда Мрія-С створює найкращі умови для успішного лікування, робить візит до стоматолога чимось приємним і природним, руйнуючи міфи і стереотипи про стоматологічному лікуванні.

Використання сучасних технологій при лікуванні зубів в Мрія-С

Ще однією важливою складовою успішного лікування зубів і інших стоматологічних процедур є відповідність їх з сучасними технологіями. Стоматологія Мрія-С йде в ногу з часом і користується тільки сучасними інструментами і технологіями. Стоматологічне обладнання та інструменти в центрі стоматології Мрія-С є кращими в даному сегменті, мають новітній рівень і відповідають всім необхідним стандартам. Ми раді забезпечити доступ до професійного новітньому обладнанню нашим клієнтам, щоб зробити все можливе для максимально ефективного і комфортного проведеного часу в нашій стоматології.

Дитяча стоматологія – новий підхід до лікування зубів у малюків в стоматологічному центрі Мрія-С

Стоматологія Мрія-С в Броварахпроводить професійні стоматологічні послуги для людей будь-якого віку з індивідуальним підходом для кожного.Дитяча стоматологія – дуже важливе питання, на який не завжди звертають увагу. Повести дитину до стоматолога деякі батьки бояться, а деякі не знають, що дитині і батькам потрібна спеціальна підготовка для такого походу. Стоматологічний центр Мрія-С розробляє спеціальний підхід до дитячої стоматології, що дозволяє кожній дитині повністю позбавитися від боязні лікарів-стоматологів або зовсім таку запобігти. У нас можна окремо замовити послуги стоматолога для дитини, в які входять лікування зубів дитини, профілактика для дітей, професійна гігієна, профілактика і виправлення прикусу для дитини, анестезія для дітей та психологічна підготовка для дітей та батьків до походу в стоматологію.

Переваги стоматологічному центрі Мрія-С перед іншими стоматологічними клініками

Основними перевагами стоматології Мрія-С в Броварах і Київській області є:   – Повний спектр стоматологічних послуг: хірургічного, терапевтичного, ортодонтичного і ортопедичного лікування, послуги в сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей – Професіональні висококваліфіковані стоматологи і фахівці, а також новітнє технічне обладнання та інструменти – Професійна стоматологія недорого в Броварах і Київській області – найкращі ціни на стоматологію в Україні – Дитяча стоматологія – спрямованість на стоматологію для дитини і батьків – Індивідуальний підхід до кожного клієнта – Дружна команда і розстановка пріоритетів, спрямована на результат і благополуччя кожного пацієнта – Сучасний сайт з онлайн-формою запису на прийом до стоматолога і блог, де Ви знайдете безліч статей, порад і рекомендацій на тему стоматології, догляду за зубами і іншу корисну і цікаву інформацію.

Записатися на прийом до стоматолога в Мрія-С за найкращими цінами в Броварах і Київській області

Щоб записатися на візит в центр стоматології Мрія-С в Броварах Ви можете скористатися спеціальною онлайн-формою на нашому сайті або зателефонувати і записатися до стоматолога в Броварах за телефонами. Ми завжди раді проконсультувати Вас по будь-якого питання.

Пн - Сб 8:00-20:00
Нд 8:00-14:00

Юлія
адміністратор

Алена
адміністратор

Тетяна
адміністратор

Вікторія
адміністратор

Залишилися питання?
Потрібна допомога? Напиши нам
Вибери зручний месенджер
Viber
+38 067 324 55 61
Online
Telegram
@Mriya_s
Online
Замовити дзвінок
Перезвоним за 30 сек.