ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО СВІТУ КРАСИВИХ ПОСМІШОК «МРІЯ-С»

Ласкаво просимо в «Мрія-С»

Ми пропонуємо комплексне лікування зубів і порожнини рота. Завдяки команді високопрофесійних фахівців, ми готові допомогти Вам знайти білосніжну усмішку. Наші пацієнти отримують індивідуальний комплексний підхід, матеріали високої якості, комфортні умови, приємні ціни, а також щиру душевну теплоту.

Подаруй близькій людині
СЕРТИФІКАТ НА ПОСЛУГИ
і красиву посмішку!
ДЕТАЛЬНІШЕ
Чому нас вибирають
Висока кваліфікація

У нас працюють найкращі лікарі, які щорічно проходять підвищення своєї кваліфікації.

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання і застосовуємо найкращі препарати в лікуванні наших клієнтів.

Підвищена безпека

Ми ретельно стежимо за безпекою під времяпроведенія кожної процедуриі добре дезінфікуємо всі інструменти.

Дозвольте нам проявити свою турботу

Фахівці нашої стоматології з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

Повний спектр послуг в стоматології Мрія-С

Стоматологія Мрія-С проводить повний спектр стоматологічних послуг як для дорослих, так і для дітей. Індивідуальний підхід, професійний персонал, новітнє обладнання та розробка інноваційних підходів в дитячій і дорослій стоматології дозволяє провести лікування, профілактику за найкращою ціною в Броварах. Основні послуги для дітей і дорослих в стоматології Мрія-С:

Для дорослих
 • Терапевтична стоматологія, лікування карієсу
 • Послуги з реставрації
 • Імплантація
 • Відбілювання зубів
 • Ортопедична стоматологія (протезування, коронки і протези)
 • Хірургія
 • Ортодонтія, виправлення неправильного прикусу
 • Профілактика
 • Анестезія
Для дітей
 • Профілактика
 • Професійна гігієна
 • Лікування зубів
 • Профілактика та виправлення прикусу
 • Анестезія для дітей
 • Психологічна підготовка для дітей та батьків

Детальніше про кожну з послуг, її опис, особливості проведення та іншу інформацію Ви можете знайти в спеціальних розділах сайту стоматології Мрія-С або ж звернувшись по телефону до наших фахівців, які нададуть Вам вичерпну консультацію по будь-якого питання щодо стоматологічних послуг в центрі зубів Мрія-С.

Стоматологія: здоров’я зубів – здоров’я всього організму

Здоров’я зубів – найважливіше питання в житті кожної людини. Часом люди до кінця не усвідомлюють значущість даного аспекту свого здоров’я.Здорові зуби – це не лише естетичний показник, але і найважливіший показник здоров’я всього організму. Здоров’я зубів і ротової порожнини забезпечує належне здорове функціонування всієї системи травлення, а значить і правильному і своєчасному отриманні всіх необхідних мікроелементів і вітамінів, а також правильному обміні речовин. Крім того, зубний біль вважається нестерпною, а тому її відсутність сприятливо відбивається на всій нервовій системі людини. Відповідно, всі ці фактори впливають на сприятливе настрій і дарує можливість насолоджуватися повним життям, а значить, сприяє розвитку людини у всіх сферах діяльності. Звичайно, мова йде і про естетичну складову. Посмішка з білими, здоровими і чистими зубами привертає будь-якої людини. На жаль, далеко не всім людям пощастило народитися зі здоровими ідеальними зубами, тому часто дорослі і їх діти звертаються в стоматологічні клініки Києва і Київської області. Сучасна стоматологічна медицина вийшла на той рівень, коли своєчасне звернення до стоматолога може дійсно змінити життя людини на краще. Інноваційні технології – це вже не просто про «західну медицину», новітнє обладнання присутня і в стоматологічних клініках України, зокрема в стоматології Мрія-С. Наш центр стоматології прагне зробити стоматологію нашої країни доступною для кожної людини і кожної сім’ї, томуціна на стоматологію і всі стоматологічні послуги найкращі в Києві та Київській області.

Професійний догляд за зубами – кращі стоматологи України в стоматологічному центрі Мрія-С

Здоров’я – найважливіше в житті людини, а тому займатися їм повинні тільки справжні професіонали, не тільки що пройшли спеціалізоване навчання, але і мають практику.Стоматологічний центр Мрія-С надає повний спектр послуг хірургічного, терапевтичного, ортодонтического та ортопедичноголікування, послуги в сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей. Все це можливо завдяки нашій команді професіоналів, які мають високу кваліфікацію та багатий досвід. Дружна команда Мрія-С створює найкращі умови для успішного лікування, робить візит до стоматолога чимось приємним і природним, руйнуючи міфи і стереотипи про стоматологічному лікуванні.

Використання сучасних технологій при лікуванні зубів в Мрія-С

Ще однією важливою складовою успішного лікування зубів і інших стоматологічних процедур є відповідність їх з сучасними технологіями. Стоматологія Мрія-С йде в ногу з часом і користується тільки сучасними інструментами і технологіями. Стоматологічне обладнання та інструменти в центрі стоматології Мрія-С є кращими в даному сегменті, мають новітній рівень і відповідають всім необхідним стандартам. Ми раді забезпечити доступ до професійного новітньому обладнанню нашим клієнтам, щоб зробити все можливе для максимально ефективного і комфортного проведеного часу в нашій стоматології.

Дитяча стоматологія – новий підхід до лікування зубів у малюків в стоматологічному центрі Мрія-С

Стоматологія Мрія-С в Броварахпроводить професійні стоматологічні послуги для людей будь-якого віку з індивідуальним підходом для кожного.Дитяча стоматологія – дуже важливе питання, на який не завжди звертають увагу. Повести дитину до стоматолога деякі батьки бояться, а деякі не знають, що дитині і батькам потрібна спеціальна підготовка для такого походу. Стоматологічний центр Мрія-С розробляє спеціальний підхід до дитячої стоматології, що дозволяє кожній дитині повністю позбавитися від боязні лікарів-стоматологів або зовсім таку запобігти. У нас можна окремо замовити послуги стоматолога для дитини, в які входять лікування зубів дитини, профілактика для дітей, професійна гігієна, профілактика і виправлення прикусу для дитини, анестезія для дітей та психологічна підготовка для дітей та батьків до походу в стоматологію.

Переваги стоматологічному центрі Мрія-С перед іншими стоматологічними клініками

Основними перевагами стоматології Мрія-С в Броварах і Київській області є:   – Повний спектр стоматологічних послуг: хірургічного, терапевтичного, ортодонтичного і ортопедичного лікування, послуги в сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей – Професіональні висококваліфіковані стоматологи і фахівці, а також новітнє технічне обладнання та інструменти – Професійна стоматологія недорого в Броварах і Київській області – найкращі ціни на стоматологію в Україні – Дитяча стоматологія – спрямованість на стоматологію для дитини і батьків – Індивідуальний підхід до кожного клієнта – Дружна команда і розстановка пріоритетів, спрямована на результат і благополуччя кожного пацієнта – Сучасний сайт з онлайн-формою запису на прийом до стоматолога і блог, де Ви знайдете безліч статей, порад і рекомендацій на тему стоматології, догляду за зубами і іншу корисну і цікаву інформацію.

Записатися на прийом до стоматолога в Мрія-С за найкращими цінами в Броварах і Київській області

Щоб записатися на візит в центр стоматології Мрія-С в Броварах Ви можете скористатися спеціальною онлайн-формою на нашому сайті або зателефонувати і записатися до стоматолога в Броварах за телефонами. Ми завжди раді проконсультувати Вас по будь-якого питання.

Светлана
администратор

Алена
администратор