м. Бровари ул. Героев Украины 2
Пн-Сб 8:00-20:00 Нд 8:00-14:00
Slide
ПРОФЕСІЙНА ЧИСТКА ЗУБІВ
ДОРОСЛИМ ТА МАЛИМ
ЛІЦЕНЗІЯ AE283029. ЗАТВЕРДЖЕНО НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ 11.09.2020 №2088
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я
photo_2021-03-30_19-12-563

Оксид азоту -
киснева седація

photo_2021-03-30_19-12-562

Відбілювання зубів
в Стоматологія Мрія

Комплекс Lux
Комплекс Optimum

Slide

Вініри

Slide

Імплант -
мистецтво красивої посмішки

previous arrow
next arrow

Знайомство та відео-огляд стоматології Мрія

Подаруй близькій людині
СЕРТИФІКАТ НА ПОСЛУГИ
і гарну посмішку!
ДОКЛАДНІШЕ
Чому нас вибирають
Новини

Повний спектр послуг у стоматології Мрія

Стоматологія Мрія проводить повний спектр стоматологічних послуг як дорослих, так дітей. Індивідуальний підхід, професійний персонал, новітнє обладнання та розробка інноваційних підходів у дитячій та дорослій стоматології дозволяє провести лікування, профілактику за найкращою ціною у Броварах. Основні послуги для дітей та дорослих у стоматології Мрія:

Для дорослих
 • Терапевтична стоматологія, лікування карієсу
 • Послуги з реставрації
 • Імплантація
 • Відбілювання зубів
 • Ортопедична стоматологія (протезування, коронки та протези)
 • Хірургія
 • Ортодонтія, виправлення неправильного прикусу
 • Профілактика
 • Анестезія
Для дітей
 • Профілактика
 • Професійна гігієна
 • Лікування зубів
 • Профілактика та виправлення прикусу
 • Анестезія для дітей
 • Психологічна підготовка для дітей та батьків
 • Лікування із закису азоту-киснева седація

Детальніше про кожну з послуг, її опис, особливості проведення та іншу інформацію Ви можете знайти у спеціальних розділах сайту стоматології Мрія або ж звернувшись по телефону до наших фахівців, які нададуть Вам вичерпну консультацію з будь-якого питання стосовно стоматологічних послуг в центрі зубів Мрія.

Стоматологія: здоров’я зубів – здоров’я всього організму

Здоров’я зубів – найважливіше питання у житті кожної людини. Іноді люди остаточно не усвідомлюють значимість даного аспекту свого здоров’я. Здорові зуби – це як естетичний показник, а й найважливіший показник здоров’я всього організму. Здоров’я зубів та ротової порожнини забезпечує належне здорове функціонування всієї системи травлення, а значить і правильному та своєчасному отриманні всіх необхідних мікроелементів та вітамінів, а також правильному обміні речовин. Крім того, зубний біль вважається найнестерпнішим, а тому його відсутність сприятливо відбивається на всій нервовій системі людини. Відповідно, всі ці фактори впливають на сприятливий настрій та дарує можливість насолоджуватися повним життям, а отже, сприяє розвитку людини у всіх сферах діяльності. Звичайно, йдеться і про естетичну складову. Посмішка з білими, здоровими та чистими зубами приваблює будь-яку людину. На жаль, далеко не всім людям пощастило народитися зі здоровими ідеальними зубами, тому часто дорослі та їхні діти звертаються до стоматологічних клінік Києва та Київської області. Сучасна стоматологічна медицина вийшла на той рівень, коли своєчасне звернення до стоматолога може дійсно поміняти життя людини на краще. Інноваційні технології – це вже не просто про «західну медицину», новітнє обладнання є і в стоматологічних клініках України, зокрема у стоматології Мрія. Наш центр стоматології прагне зробити стоматологію нашої країни доступною для кожної людини та будь-якої родини, тому ціна на стоматологію та всі стоматологічні послуги найкращі у Києві та Київській області.

Професійний догляд за зубами – найкращі стоматологи України у стоматології Мрія

Здоров’я – найважливіше у житті, тому займатися ним мають лише справжні професіонали, як минулі спеціалізоване навчання, а й мають практику. Стоматологія Мрія надає повний спектр послуг хірургічного, терапевтичного, ортодонтичного та ортопедичного лікування, послуги у сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей. Все це можливо завдяки нашій команді професіоналів, які мають високу кваліфікацію та багатий досвід. Дружна команда Мрія-С створює найкращі умови для успішного лікування, робить візит до стоматолога чимось приємним та природним, руйнуючи міфи та стереотипи про стоматологічне лікування.

Використання сучасних технологій при лікуванні зубів у Мрія

Ще однією найважливішою складовою успішного лікування зубів та інших стоматологічних процедур є відповідність їх із сучасними технологіями. Стоматологія Мрія йде в ногу з часом і користується лише сучасними інструментами та технологіями. Стоматологічне обладнання та інструменти в центрі стоматології Мрія є найкращими в даному сегменті, мають найновіший рівень та відповідають усім необхідним стандартам. Ми раді забезпечити доступ до професійного найновішого обладнання нашим клієнтам, щоб зробити все можливе для максимально ефективного та комфортного проведеного часу у нашій стоматології.

Дитяча стоматологія – новий підхід до лікування зубів у малюків у стоматології Мрія

Стоматологія Мрія у Броварах проводить професійні стоматологічні послуги для людей будь-якого віку з індивідуальним підходом для кожного. Дитяча стоматологія – дуже важливе питання, на яке не завжди звертають увагу. Повести дитину до стоматолога деякі батьки бояться, а деякі не знають, що дитині та батькові потрібна спеціальна підготовка для такого походу. Стоматологія Мрія розробляє спеціальний підхід до дитячої стоматології, що дозволяє кожній дитині повністю позбавитися боязні лікарів-стоматологів або зовсім таку запобігти. У нас можна окремо замовити послуги стоматолога для дитини, які включають лікування зубів дитини, профілактика для дітей, професійна гігієна, профілактика та виправлення прикусу для дитини, анестезія для дітей та психологічна підготовка для дітей та батьків до походу в стоматологію.

Переваги стоматології Мрія перед іншими стоматологічними клініками

Основними перевагами стоматології Мрія у Броварах та Київській області є: – Повний спектр стоматологічних послуг: хірургічного, терапевтичного, ортодонтичного та ортопедичного лікування, послуги у сфері протезування, а також естетичної стоматології та стоматології для дітей – Професійні висококваліфіковані стоматологи та фахівці, а також новітнє технічне обладнання та інструменти – Професійна стоматологія недорого в Броварах та Київській області – кращі ціни на стоматологію в Україні – Дитяча стоматологія – спрямованість на стоматологію для дитини та батька – Індивідуальний підхід до кожного клієнта – Дружна команда та розстановка пріоритетів, спрямована на результат та благополуччя кожного пацієнта – Сучасний сайт з онлайн-формою запису на прийом до стоматолога та блог, де Ви знайдете безліч статей, порад та рекомендацій на тему стоматології, догляду за зубами та іншу корисну та цікаву інформацію.

Записатися на прийом до стоматолога Мрія за найкращими цінами в Броварах та Київській області

Щоб записатися на візит до центру стоматології Мрія у Броварах Ви можете скористатись спеціальною онлайн-формою на нашому сайті або зателефонувати та записатися до стоматолога у Броварах за телефонами. Ми завжди раді проконсультувати Вас з будь-якого питання.

Пн-Сб8:00-20:00
Нд 8:00-14:00

Юлія
адміністратор

Алена
адміністратор

Тетяна
адміністратор

Вікторія
адміністратор

Залишилися питання?
Потрібна допомога? Напиши нам
Вибери зручний месенджер
Viber
+38 067 324 55 61
Online
Telegram
@Mriya_s
Online
Замовити дзвінок
Передзвонимо за 30 сек.