Анестезія

Анестезія в сучасній стоматології

Всім відомо, що больові відчуття від зубів дуже неприємні. Тому до анестезії у цій галузі особливий підхід. Поширена помилка з приводу стоматологів і походів до них з’являються якраз з дитинства, коли медицина була дещо іншого рівня. Сучасна стоматологія давно розвіяла міф з приводу будь-яких больових відчуттів під час візиту до стоматолога, тому що сучасна медицина давно володіє всіма необхідними препаратами і апаратурою, яка допомагає зробити всі процедури у стоматолога безболісними.

Анестезия - стоматология

Анестезія в стоматології – основні види

Як правило, при інвазивних методах лікування зубів і ротової порожнини, використовується анестезія. У стоматології Мрія Бровари доступні види анестезії, які виключають у наших пацієнтів почуття болю і дискомфорту. До основних видів анестезії відносяться:

– Аплікаційна анестезія
– Інфільтраційна анестезія
– Провідникова анестезія

Кожен з видів анестезії передбачають свою технологію і підхід, які оптимальним чином підходять для того чи іншого пацієнта, в залежності від ситуації і інших визначальних чинників. У будь-якому випадку, після ретельної діагностики, Ви отримаєте повну консультацію щодо видів анестезії та будь-якого питання з цього приводу.

Анестезия - стоматология Мрия-С

Анестезія в стоматології – кращі ціни на знеболювання, анестезію в Мрія

Стоматологія Мрія Бровари володіє професійною перевіреною стоматологічною апаратурою і препаратами, які відповідають всім вимогам сучасної медицини. Висококваліфіковані досвідчені професіонали в нашій клініці якісно проведуть консультацію, діагностику та лікування, а також з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання з приводу всього процесу. Записатися на прийом або консультацію Ви можете через спеціальну онлайн-форму на нашому сайті стоматології Мрія або зателефонувавши за телефонами.