Даруємо 300 грн до Дня народження!

Ми знаємо, що скоро ви відзначатимете День народження, а тому хочемо зробити вам подарунок від Мрії!

Запишіться та відвідайте нашого лікаря протягом 14 днів від дня вашого народження та отримайте знижку в розмірі 300 грн до суми вашого лікування. 

Після прийому покажіть адміністраторам Мрії ваш паспорт, це повідомлення та отримайте знижку на омріяну посмішку! 

Бажаємо здоров‘я та мрій, які завжди здійснюються! 

*Знижка застосовується лише один раз особисто для іменинника за умови проведення лікування на суму від 1000, 00 грн., надання паспорту (для дітей  – свідоцтва про народження) та не може бути передана родичам чи знайомим.

 

Умови отримання подарунку:

 1. Під «подарунком» та «даруємо 300 грн до Дня народження» мається на увазі надання знижки пацієнту-учаснику акції в розмірі, еквівалентному 300 грн. на надані в період акції стоматологічні послуги за цінами, що діють в ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. на момент отримання стоматологічних послуг.
 2. Учасник акції – пацієнт стоматології ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. у якого день народження. День народження визначається виходячи із дати, повідомленої раніше адміністраторам ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. та може бути підтвердженою пацієнтом шляхом пред’явлення оригіналу паспорту, посвідчення водія або свідоцтва про народження (для осіб, яким ще не виповнилося 16 років). 
 3. Організатор акції – ПП «МРІЯ-С» (вул. Гагаріна, буд. 2, м. Бровари, Київська обл., 07400), ФОП Левадна Л. І.
 4. Період акції/використання знижки – день народження пацієнта-учасника акції та наступні 13 календарних днів, що настають після дня народження (загалом – 14 календарних днів). У випадку, якщо пацієнт не приймає участь в акції до дня народження протягом 14-денного строку її дії пацієнт вважається таким, що відмовився від участі (без можливості подальшого поновлення такого права будь-яким чином).
 5. Знижка носить індивідуальний характер і не підлягає передачі третім особам. У випадку відмови учасником акції надати оригінал документу, що підтверджує дату народження учасника акції, ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. залишає за собою право відмовити у наданні знижки.
 6. Знижка може бути використана лише один раз протягом 14 календарних днів, що настають після кожного дня народження.
 7. Мінімальна сума стоматологічних послуг для надання знижки повинна перевищувати 1000, 00 грн.
 8. Знижка розповсюджується виключно на стоматологічні послуги. Товари, що можна придбати в стоматології (в тому числі, але не виключно, зубні щітки, зубні пасти, аксесуари для догляду за ротовою порожниною тощо), не беруть участь в даній акції. Детальний перелік виключень можна дізнатися у адміністраторів ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І.
 9. Знижка не підлягає зворотному обміну на грошовий еквівалент.
 10. Знижка  до дня народження та інші знижки, які діють в даний період в ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. не додаються. 
 11. Пропозиція «даруємо 300 грн до Дня народження» діє в стоматології Мрія з 10.02.2022 року до 31.12.2022 або до дати її скасування за рішенням ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І.
 12. ПП «МРІЯ-С», ФОП Левадна Л. І. залишають за собою право вносити зміни в односторонньому порядку до викладених тут правил та умов надання знижки до дня народження шляхом розміщення їх на сайті чи офіційних інтернет-ресурсах.