ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ В ДОМАШНІХ УМОВАХ

Карієс – одна з найпоширеніших зубних проблем людини. На жаль, багато людей недооцінюють руйнівну силу карієсу і піддаються ускладненням після лікування карієсу в домашніх умовах. Слід пам’ятати, що звернення до стоматолога – це найперше, що необхідно зробити, якщо Ви виявили зубний карієс.

 

Лікування карієсу в домашніх умовах

Необхідно усвідомити, що самолікування може призвести до погіршення стану, аж до руйнування зуба. Позбутися від карієсу на зубах в домашніх умовах неможливо, але є багато способів, які допоможуть при лікуванні карієсу у стоматолога, в якості підтримуючої домашньої терапії та комплексного підходу позбавлення від карієсу, з узгодженням і консультацією у лікаря.

 

 

Що таке карієс

Карієс – це незворотний процес руйнування тканин зуба – емалі, дентину. У перекладі з латині, це слово означає «гниття», що досить правильно описує цей процес. Тому чисто фізично у «бабусиних методів» боротьби недостатньо властивостей для лікування або зупинки даного процесу. Але в разі, якщо карієс має тільки початкову стадію (невелике світла пляма, або трохи потемніло пляма), то радикальні методи і консультація лікаря, а також дотримання його рекомендацій, допоможе зупинити або зовсім позбутися від карієсу.

Як уникнути карієсу

Для того щоб запобігти небажаному розвитку подій, рекомендовано відвідувати стоматолога не рідше ніж раз на рік. Саме таким чином можна попередити появу карієсу, навіть на самих ранніх стадіях. Це забезпечить Вам здорові зуби і блискучу усмішку!

Дозвольте нам проявити свою турботу

Фахівці нашої стоматології з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.