Імплантація зубів

У сучасній стоматології імплантація зубів є одним з найбільш надійних шляхів відновлення втраченого зуба і вимагає висококваліфікованих знань імплантолога, а також сучасного обладнання. Все це ми можемо надати в нашій стоматології Мрія в Броварах. Індивідуальний і комплексних підхід до кожного клієнта, дбайливе ставлення і багато приємних бонусів.

Импланты зубы Бровары Цена

 

Переваги імплантації зубів

По-перше імплантація відрізняється від звичайного протезування тим, що справляється навіть з дуже складними і неординарними ситуаціями.
Имплантация зубов Бровары

Імплант є гарною альтернативою для відновлення пошкоджених або відсутніх зубів, може служити підтримуючої опорою для коронки і знімних / незнімних протезів. Впроваджений імплант дозволяє зберегти функціональну частину кістки щелепу. При впровадженні імплантатів не потрібно обточувати і псувати сусідні зуби, при жуванні навантаження рівномірно поширюється на всі зуби включаючи імплант.

 

Види імплантації

Фахівці стоматології Мрія підберуть відповідну опцію виходячи з індивідуальної ситуації і особливостей пацієнта. Видів імплантів досить багато, тому ми опишемо основні з них:

Имплантация зубов Бровары

– одноетапна імплантація дозволяє зробити весь процес всього в один етап, а саме в кісткову структуру імплантують на неглибоку відстань стрижневу частину імплантату, після чого можливо відразу встановити тимчасову коронку;

– двоетапна класична імплантація включає комплексне обстеження, створення моделі щелепи, установку імплантатів, абатмента, коронки.

 

Зубні імпланти і імплантація за найкращою ціною в Броварах

Питання про імплантацію зубів дуже важливе для будь-якої людини, тому якість проведених процедур, компетентність стоматологів і висококваліфікований підхід до лікування та обстеження – це найважливіше в даному питанні. Стоматологія Мрія Бровари володіє всіма необхідними засобами для успішного, якісного проведення імплантації за найкращими цінами у всій Україні і якістю європейських стандартів. Ми подаруємо Вам здорову і щасливу посмішку!