Ортодонтія

Ортодонтія: виправлення прикусу і вирівнювання зубів

Ортодонтія є однією з найбільш важливих і популярних напрямків стоматології. Полягає вона в виправленні аномалій, внаслідок яких зуби і зубний ряд були деформовані і сталося викривлення зубів і неправильний прикус. Це не тільки естетично необхідно, але і також дуже потрібно для позбавлення від постійного дискомфорту і нормалізації функціонування жувального апарату.

Исправление прикуса, выравнивание зубов. Стоматология

Лікування та виправлення неправильного прикусу і вирівнювання зубів

Важливо пам’ятати, що одними з найважливіших складових благополучного вирівнювання зубів і виправлення прикусу є невідкладність звернення до стоматолога і терпіння, адже коли мова заходить про ортодонтію, то для досягнення бажаних результатів потрібно багато часу. Чим раніше людина звернулася до стоматолога – тим якісніше, швидше і простіше пройде весь процес лікування. Краще це робити в дитинстві або підлітковому віці, адже в цей час відбувається формування ротової порожнини, зубів і прикусу і всі процеси працюють в прискореному ритмі. Разом з сучасним обладнанням, всі процедури ефективні і в дорослому віці, але на це просто необхідно трохи більше часу.

Ортодонтия по лучшим ценам

Стоматологія Мрія в Броварах: ортодонтія за найкращою ціною в Україні

Вирівняти зуби і виправити прикус з максимальною ефективністю і за найкращими цінами Ви можете в стоматології Мрія Бровари. Ви також можете отримати детальну консультацію з цього та інших питань по телефону, а також записатися на прийом за допомогою онлайн-форми на нашому сайті. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять Вашу посмішку здоровою і красивою!