Протезування зубів

Ортопедична стоматологія Бровари

Ортопедична стоматологія (або ж протезування) – це область стоматології, яка має спрямованість на відновлення зубів, а саме відновлення окремого зуба чи групи зубів, зубного ряду або його частини, які були раніше з певних причин зруйновані або втрачені. Таким чином, основою ортопедичної стоматології завжди було протезування зубів, тому значення цих двох понять часто вживають синонімічно.

Крім гострої необхідності заміни зубів або частини зубного ряду, на сьогоднішній день популярна і естетична сторона протезування – коли заміна відбувається для поліпшення зовнішнього вигляду. У такому випадку використовуються коронки і вініри, які здатні змінити форму, колір, розмір і положення власного зуба. Поставити нові зуби і протези не складає ніяких труднощів, якщо цим займаються справжні професіонали.

Ортопедическая стоматология

Протези, коронки, мости – протезування в стоматології Мрія Бровари

Протезування ділиться на основні дві категорії – незнімні протези і знімні протези.

  • Незнімні протези:
  1. вкладки;
  2. вініри;
  3. коронки;
  4. мостовидні протези.
  • Знімні протези:
  1. часткові знімні пластинкові протези;
  2. повні знімні
  3. бюгельні протези.

Сучасна медицина дозволяє зробити всі необхідні процедури ортопедичної стоматології швидко, безболісно і з мінімальними витратами. Якщо Ви хочете звернутися в перевірену стоматологію до стоматологів-професіоналів, то наша стоматологія Мрія Бровари – для Вас.

Протезы коронки мосты - протезирование стоматология

Ортопедична стоматологія за найкращими цінами в Мрія Бровари

Здорова посмішка – одна з найважливіших факторів не тільки всього здоров’я організму, а й зовнішньої естетичної складової. Поставити протези, коронки, проконсультуватися на тему ортопедичної стоматології та вибору необхідного способу протезування Ви можете в нашій стоматології Мрія Бровари. Ми з радістю проконсультуємо Вас по будь-якому питанню за телефоном або в нашому стоматологічному центрі в Броварах. Ви також можете записатися на прийом онлайн, через спеціальну форму на нашому сайті.