Реставрація зубів

Реставрація зубів – естетична необхідність

Естетична сторона стоматології як ніколи актуальна для сучасної людини. Здорові і красиві зуби – це вже не примха, а необхідність. Тому послуги з реставрації зубів можуть виручити і в певний момент підкоригувати власний імідж. Реставрація зубів здійснюється для повного відтворення природних властивостей зубів: форма, структура, блиск.

Естетична реставрація зубів для Вас – це:

  • Реконструкція зуба окремо або ж групи зубів.
  • Виправлення розташування зубів.
  • Усунення сколів, тріщин, плям на емалі.
  • Лікування карієсу, ретельний підбір сучасних матеріалів для Ваших зубів з поліпшенням форми зуба.

Звичайно, обов’язково слід пам’ятати про те, що ефективність проведення всіх процедур безпосередньо залежить від лікаря-стоматолога. Стоматологія Мрія Бровари забезпечить Вам гарантований професійний підхід від наших висококваліфікованих фахівців, які подарують Вам сліпучу і здорову усмішку.

Послуги з реставрації зубів

Основні групи реставрації зубів – це пряма реставрація зубів і непряма реставрація зубів. У першому випадку, процедура зазвичай відбувається швидко і досить одного прийому стоматолога. Така реставрація безболісна, дуже надійна і зберігає основні природні властивості зуба, мінімально його зачіпаючи. До непрямої реставрації зубів відносять більш складні методики, які вимагають проведення процедури в кілька етапів, а також використання різних ортопедичних стоматологічних матеріалів (конструкцій), таких як вініри, керамічні вкладки. Завдяки цьому способу, можливо зробити зуби Вашої мрії. А за допомогою сучасних технологій і матеріалів, які використовуються в нашій стоматології Мрія, це дійсно можна втілити в реальність.

Зубы реставрация

Реставрація зубів в стоматології Мрія Бровари за найкращими цінами

Реставрація зубів недорого – це можливо. Стратегія нашої стоматології Мрія в Броварах полягає в тому, щоб зробити доступною сучасну стоматологію і рівень європейських клінік для нашої людини. Ми гарантуємо Вам професійний підхід, сучасне обладнання і справжніх професіоналів своєї справи. Записатися на реставрацію зубів Ви можете через спеціальну онлайн-форму на нашому сайті або за телефонами. Також Ви можете в будь-який момент отримати вичерпну консультацію, зателефонувавши нам або зробивши візит в нашу стоматологію центр Мрія в Броварах.