Профілактика та виправлення прикусу

Профілактика та виправлення прикусу у дітей

Неправильний прикус і нерівні зуби – одні з найпоширеніших проблем і причин звернення дорослого і дитини до стоматолога. Але, на жаль, дуже часто цим причинам не надається належної уваги, що згодом призводить до ускладнень і певним незворотностям. Неправильний прикус насправді серйозна проблема з наслідками. Скрутна гігієна, розвиток деформацій і захворювань ясен, кісткової тканини та інших порушень, які згодом призводять до втрати зубів і іншим дуже неприємним проблемам.

Щоб уникнути подібного, фахівці рекомендують якомога раніше звернутися з подібними проблемами до стоматолога, адже ефективність вирівнювання зубів і виправлення прикусу прямо пропорційно з віком того, хто звернувся. Чим раніше – тим краще. Якщо у Вашої дитини з’явилися перші ознаки подібних проблем, необхідно відразу пройти консультацію у стоматолога і визначити подальші дії.

Детская стоматология. Профилактика, исправление прикуса

Неправильний прикус і нерівні зуби у дітей – лікування у стоматолога

Щоб виправити прикус і вирівняти зуби необхідна обов’язкова консультація і лікування у професіоналів. Стоматологія Мрія Бровари в своїй роботі застосовує сучасні апарати, використовувані в стоматології усього світу, США і Європи:

  • брекет-системи (Insignia, Damon, Incognito);
  • елайнери Invisalign;
  • знімні апарати;
  • мікроімпланти;
  • ретенційні апарати

Дане сучасне обладнання в поєднанні з ретельно продуманою схемою лікування дозволить Вам і Вашій дитині провести профілактику і виправлення прикусу на вищому рівні і за доступними цінами.

Исправление прикуса - детская стоматология

В стоматології Мрія в Броварах – кращі ціни в Україні

Записатися на прийом або отримати детальну консультацію у висококваліфікованих фахівців Ви можете прямо через наш сайт за допомогою спеціальної онлайн-форми, або ж зателефонувавши за вказаними телефонами. Стоматологія Мрія Бровари подарує Вашій дитині здорову і щасливу посмішку!