Психологічна підготовка для дітей та батьків

Психологічна підготовка до походу в стоматологію для дітей та батьків

Для кожного з батьків здоров’я дитини – перш за все. Коли мова заходить про здоров’я і лікарів, з’являється безліч питань, нюансів і страхів, особливо якщо прийшов час відвідати стоматолога. Щоб з походу до стоматолога отримати благополучне вирішення всіх проблем, якщо вони виникли або їх виявлення і уникнути стресу як у дитини, так і у батьків, необхідна грамотна підготовка обох.

Страх стоматолога у дітей з’являється через нав’язаних оточуючими думок, встановленного міфу про біль і неприємності, які пішли з минулих років, коли медицина була ще не на досить розвиненому рівні, можливого невдалого походу, або ж наявності такого ж страху у його батьків.

Психологическая подготовка детей и родителей к стоматологу

Як підготувати дитину до походу до стоматолога

Важливо пам’ятати, що психологічна підготовка до походу до стоматолога важлива для батьків не менше, ніж для дітей. Звичайно, це в першу чергу пов’язано з тим, що батьки мають найбільший вплив на свою дитину, навіть якщо самі цього можуть не помічати. Настрій, страхи, переживання і думки дуже чуйно сприймаються дитиною, навіть якщо Ви не проявляєте їх у відкриту і не говорите про них дитині прямо.

Підготувати свою дитину, при цьому самому не розібравшись у всіх тонкощах і нюансах – практично неможливо. Тому дуже важлива професійна допомога, яку можуть надати тільки фахівці.

Стоматологический центр Мрия-С Бровары - грамотная психологическая подготовка

Стоматологія Мрія Бровари – грамотна психологічна підготовка

У стоматології Мрія Бровари Ви і Ваша дитина зможуть отримати повну психологічну підготовку і консультацію дитини і батька по будь-якому питанню. Наші висококваліфіковані та досвідчені професіонали, а також спеціалізовані та індивідуальні підходи до кожного пацієнта дозволяють зробити похід до стоматолога максимально ефективним як для дорослого, так і для малюка і дарувати здорову і щасливу посмішку!