ЯК ВИБРАТИ ЗУБНУ ПАСТУ ДЛЯ ВАШИХ ЗУБІВ ?

Ринок зубних паст на сьогоднішній день величезний. Буквально кожна людина може знайти саме ту пасту, яка відповідає всім його запитам. Саме через такого широкого вибору часом буває важко вибрати ту пасту, яка буде ідеально справлятися саме з Вашими очікуваннями.

 

Головне пам’ятати, що зубну пасту варто вибирати разом зі своїм стоматологом, в залежності від стану і особливостей Ваших зубів. Адже якщо у Вас є якісь проблеми з карієсом, чутливістю зубів, зубним каменем або інші, то одні пасти посприяють швидкому одужанню разом з комплексним лікуванням, а інші можуть зовсім нашкодити і бути протипоказані.

 

 

 

 

Види зубних паст. Яку вибрати?

Мало хто знає, що показників вибору зубної пасти дійсно багато, тому для початку варто знати, які саме вони бувають:

  • Зубна паста для чутливих зубів.
  • Відбілювача паста для зубів.
  • Антибактеріальна і антисептична зубні пасти.
  • Зубна паста проти карієсу.
  • Дитячі зубні пасти.

Це узагальнена класифікація основних видів зубних паст по їх призначенню і активної дії, але є також спеціалізовані пасти, які спрямовані на більш вузьку і індивідуальну особливість.

 

Зубна паста для чутливих зубів

Всі пасти для чутливих зубів мають активні компоненти, спрямовані на зміцнення зубної емалі. Така паста створена за спеціальними технологіями і має особливий склад. До таких компонентів належать солі калію і стронцію (хлорид калію, нітрат калію, хлорид стронцію). Також такі пасти обов’язково повинні мати щадний знижений рівень абразивності (м’яко очищати наліт з зубів). Стоматологи рекомендують вибирати пасту, на якій вказано спеціальний індекс RDA. Для чутливих зубів індекс повинен дорівнювати не вище 75.

 

Паста з відбілюючим ефектом

Навколо цієї категорії зубних паст весь час багато суперечок. Насправді, сильної шкоди ця паста не завдасть, якщо у людини міцна емаль. Але краще відбілюючі зубну пасту використовувати не частіше, ніж один, максимум – два рази на тиждень. Індекс чутливості RDA в них може досягати показника 200.

 

Антибактеріальна і антисептична зубні пасти

Зазвичай такі пасти призначають при проблемах і запальних процесах в ротовій порожнині (запалення ясен, стоматит, невеликі ранки). Вона знищує шкідливі мікроби і сприяє швидкій регенерації. Як і у випадку з вибілюючої, вибір такої пасти варто робити обов’язково тільки за рекомендаціями стоматолога.

 

Зубна паста від карієсу

Одна з найпоширеніших проблем в стоматології – зубний карієс. Тому пасти від карієсу дуже поширені на ринку. До їх складу входять компоненти.

 

Дитячі зубні пасти

Вибір зубної пасти для дитини – дуже важливий момент. Склад такої пасти повинен бути ретельно продуманий і відповідати всім необхідним нормам і дозувань. На жаль, на сьогоднішній день існує багато паст для дітей, які можуть нашкодити здоров’ю зубів. Важливо пам’ятати, що індекс RDA не повинен перевищувати 50, паста не повинна містити шкідливих речовин, особливо з огляду на те, що дітки часто люблять її ковтати. У будь-якому випадку, перед тим, як купити дитячу зубну пасту, необхідно проконсультуватися зі стоматологом.

Дозвольте нам проявити свою турботу

Фахівці нашої стоматології з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання.